Najnowsze komentarze

Nie ma dopłat do umowy krótkoterminowej, dlatego na polisie jest informacja o rocznym okresie ubezpieczenia....Sadownik z pasjaSadownicy nie mogą ubezpieczyć wiśni i czereśni od przymrozków?
Wystarczy otworzyć targowiska ,bazary napewno połowa produktów polskich od rolnika trafia na te rynki i...iwonaCzy supermarkety w naszym kraju mogłyby wesprzeć polskich rolników?
Czemu na polisie umowa jest zawarta na cały rok (12 mscy) a w rzeczywistości obowiązuje...SadownikSadownicy nie mogą ubezpieczyć wiśni i czereśni od przymrozków?
Myślę tak. Albo ubezpieczasz, albo nie ubezpieczasz. Jeżeli będę wiedział że drzewo się przewrócił to...MambolinskiSadownicy nie mogą ubezpieczyć wiśni i czereśni od przymrozków?
To co wy chcieliście ubezpieczyć dwie godziny przed mrozem. Karencja ubezpieczenia jest 30 dni. Auto...KoalaSadownicy nie mogą ubezpieczyć wiśni i czereśni od przymrozków?
Nie polskie markety, tylko markety zagraniczne w Polsce.... RolnikCzy supermarkety w naszym kraju mogłyby wesprzeć polskich rolników?
Ceny jabłek u nas i w Niemczech są bardzo porównywalne , u nas sadownik płaci...stanioKelner z łubianką w ręku – niedługo bardzo możliwe
Bardzo dobry materiał. Rzeczowo i konkretnie. Rozpoczynam przygodę z "jagodowymi" i dobrze że ktoś udziela...RafaKomunikat jagodowy Procam z 26 marca 2020r.
Zbierać może ktoś pozbiera, pytanie tylko czy będzie gdzie i komu sprzedać. RlonikKelner z łubianką w ręku – niedługo bardzo możliwe

Galerie

Newsletter
Wydarzenia

Interpoma Bolzano

19 listopada - 21 listopada 2020 r., Włochy

Informacje z firm

Inne