W tym roku kolejna Interpoma

Odbywa się co dwa lata i kolejna edycja (już jedenasta) wypada właśnie w tym roku. Interpoma 2018 przypada na 15-17 listopada i tradycyjne odbędzie się w Bolzano (Włochy).

Trwają przygotowania do tej największej na świecie wystawy poświęconej jabłkom. Organizatorzy (Fiera Bolzano) zapowiadają uczestnictwo w niej ponad 20 tys. profesjonalistów z całego świata. Interpoma skupia się na innowacji zarówno w produkcji jabłek, przechowywaniu, jak i marketingu tych owoców.

Nowym elementem tegorocznej edycji będzie wręczenie nagród Interpoma Technology Award. Pozwoli to na promocję najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych pokazywanych w trakcie wystawy. Poza tym po raz kolejny będzie prowadzona kampania BZ loves apple, która ma podkreślać powiązanie miasta gospodarza targów z produkcją jabłek. Będą się składać na nią wydarzenia odbywające poza targami np. w miejscach turystycznych (m.in. degusacje, pokazy kulinarne, wycieczki).

W poprzedniej edycji targów na powierzchni 25 tys. m kw. wystawiło się 460 firm z 24 krajów, w tym z Austrii, Belgii, Chorawacji, Danii, Francji, Niemiec, Włoch, Rumunii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Izraela, Holandii, Polski, Czech, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarji, Stanów Zjednoczonych, Irlandji, Korei, Słoweni, Portugali, Węgier i Serbii.

Źródło: Fiera Bolzano

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności