28 Spotkanie Sadownicze Sandomierz – 30 i 31 stycznia

27 Spotkanie Sadownicze Sandomierz
Zdjęcie z poprzedniej edycji - 27 Spotkania Sadowniczego Sandomierz w 2018 roku; fot. K. Kupczak
Organizatorzy zapraszają na Spotkanie Sadownicze Sandomierz w roku 2019 już po raz 28. Ta konferencja i targi sadownicze o ponadregionalnym zasięgu odbędą się w dniach 30 i 31 stycznia.

Spotkanie Sadownicze Sandomierz to marka dobrze utrwalona w świadomości sadowników. Coroczna, największa w regionie i najstarsza dzisiaj w kraju regularnie organizowana konferencja i targi sadownicze ściąga zimą ponad tysiąc zainteresowanych nowoczesnym sadownictwem producentów i organizatorów produkcji. Impreza jest także postrzegana jako atrakcyjne miejsce do zaprezentowania swojej oferty przez dziesiątki firm zaopatrzenia ogrodniczego. Po latach organizacji Spotkanie Sadownicze Sandomierz – konferencja wraz z towarzyszącą jej ekspozycją maszyn, sprzętu dla sadownictwa i firm usługowych stała się sadowniczym świętem – informują organizatorzy.

Jak co roku najważniejszym elementem Spotkania będzie dwudniowa konferencja, od kilku lat odbywająca się pod hasłem „Wyznaczamy kierunki nowoczesnej produkcji”. Tematykę i dokładny program konferencji przedstawimy już wkrótce. W tym roku patronat nad Spotkaniem Sadowniczym Sandomierz objęła pani Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski.

Wzorem lat poprzednich spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego 2 w Sandomierzu. Aktualne informacje oraz formularze rejestracyjne dla wystawców – w serwisie www.spotkaniesadownicze.pl.

Galeria z poprzedniej 27 edycji
Relacja z poprzedniej 27 edycji

Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here