Dobra promocja – dobra jakość za 1,74 zł/kg

promocja w biedronce

Co jakiś czas pojawia się dyskusja dotycząca jakości jabłek oferowanych w marketach. Warto jednak zwracać uwagę również na te pozytywne przykłady. 

Często promocja jabłek dotyczy jak najniższej ceny w połączeniu, niestety, z bardzo niską jakością. Dziś w jednym z podgrójeckich sklepów Biedronki jabłka, chociaż objęte promocją, zdecydowanie zachęcały do zakupu.

Od 3 do 6 grudnia w sieci sklepów marki trwa akcja promocyjna, która obejmuje jabłka i gruszki. Jabłka odmian Szampion, Ligol, Jonagold i Rubin sprzedawane są przez 3 dni w promocyjnej cenie 1,74 zł za kilogram. W promocyjnej cenie są sprzedawane również gruszki odmiany Konferencja, zapakowane w kilogramowe punetki w cenie 1,99 zł za kilogram.

Na uwagę niewątpliwie zasługuje wysoka jakość jabłek. Dodatkowo są one bardzo dobrze wyeksponowane w przestrzeni działu owocowo-warzywnego. W jednym ze sklepów sieci sfotografowaliśmy jabłka w kalibrze 85 – 90 milimetrów, które dostarczyła grupa producencka z okolic Warki. 

Nie trzeba pisać, że taka jakość powinna być standardem. Jakie jest wasze zdanie na temat tej promocji i ceny? Dajcie znać w komentarzach.

 

jabłka w biedronce

4 KOMENTARZE

  1. Dokładnie! Przecież to rozbój w biały dzień! Grupa na pewno swoje zarobiła, sadownik jak zwykle oszukany na sortowaniu 🙁

  2. Problemem są sami sadownicy, a raczej ich złożoność. Gdyby sadownicy trzymali się razem….ale jeden ma kredyt,drugi leasing,trzeci musi opłacić fv…. Jeden ma przechowalnie, drugi chłodnie, a trzeci KA, jeden 3ha i 15 odmian inny 6ha i 2odmiany. Nie ma patrzenia w tą samą stronę przez nas samych… A na tym żerują grupy i się bogacą. Cała prawda….

    • Bzdury waść piszesz….ekonomia i matematyka są takie same dla wszystkich…

      Jak ktoś lubi pracować za darmo niech pracuje bo nie można mu tego zabronić.
      Szacunek do siebie i własnej pracy nie powinien pozwalać sprzedawać bez zysku niezależnie od wielkości gospodarstwa i ilości odmian

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here