Eskimos: program jest w gotowości do realizacji

Eskimos w dzisiejszym komunikacie poinformował, że zakończył wszystkie przygotowania do rozpoczęcia akcji zagospodarowania jabłka przemysłowego. – Dziękujemy wszystkim osobom, pracownikom, dziesiątkom firm współpracujących oraz tysiącom sadowników, którzy wraz z nami pracowali nad organizacją punktów informacji i obsługi sadowników – dodała spółka.

Eskimos prosi również podmioty obsługujące program stabilizacji cen jabłek o przesłanie swoich szczegółowych danych (nazwa, adres siedziby, NIP, Regon, KRS, nr tel), drogą mailową na adres: surowce@eskimossa.pl. – Pozwoli to zweryfikować poprawność posiadanych danych. Zwrotnie będziemy Państwu przesyłali instrukcje w celu sprawnego podpisania umów o współpracy oraz procedurę ich realizacji – tłumaczy firma.

 
– Program przygotowany przez naszą spółkę we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest w pełnej gotowości do realizacji. Wierzymy że nie pojawią się żadne przeszkody dla jej przeprowadzenia – kończy komunikat Eskimos.
 
Źródło: Eskimos

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here