Grójec: Groźny wypadek z udziałem ciągnika i opryskiwacza sadowniczego

wypadek DK50

Wczoraj o godzinie 22:00 doszło do wypadku na drodze krajowej DK50 nieopodal Grójca. Samochód marki BMW uderzył w ciągnik z opryskiwaczem sadowniczym.

Na drodze krajowej DK50 w miejscowości Bikówek niedaleko Grójca, doszło do wypadku. W opryskiwacz sadowniczy uderzył samochód osobowy marki BMW. W efekcie opryskiwacz, ciągnik Ursus C-330 i auto zostały całkowicie zniszczone. Sadownik został przewieziony do szpitala.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że gospodarstwo i sad są zlokalizowane po przeciwnych stornach popularnej „pięćdziesiątki”. Sadownik przejeżdżał z jednej strony trasy na drugą i w tym momencie doszło do kolizji.

Jak widać na załączonych zdjęciach i całkowicie zniszczonym ciągniku Ursus C-330 i opryskiwaczu, kierujący BMW poruszał się z dużą prędkością. Z drugiej strony, jak wynika z nieoficjalnych relacji, oświetlenie ciągnika z opryskiwaczem również pozostawiało wiele do życzenia.

Apelujemy o ostrożność do kierujących w zagłębiach sadowniczych. Szczególnie wieczorami, gdy wykonuje się wiele zabiegów. Sadowników natomiast uczulamy, aby zadbali o odpowiednie oświetlenie swoich maszyn.

wypadek DK50wypadek DK50wypadek DK50wypadek DK50wypadek DK50wypadek DK50

wypadek DK50

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here