Jabłka na Walentynki. Cena 1 sztuki równa 4 kilogramom

jabłko walentynki

Do Walentynek pozostało mniej niż tydzień. W związku z tym nie brakuje ofert sprzedaży okolicznościowych jabłek. Można je kupić na rynkach hurtowych, a także w sieci.

Kilkadziesiąt czy kilkaset drzew, naklejki, osobny zbiór i nieco żmudnej pracy. To składa się na wyprodukowanie okolicznościowych jabłek. Sadownicy w ten sposób zaspokajają popyt na owocowe prezenty. Takie jabłka są sprzedawane przede wszystkim przed świętami Bożego Narodzenia czy przed Walentynkami. Dzięki temu, jedno jabłko jest sprzedawane obecnie w cenie równiej 4 kilogramom. To świetny przykład na to, że w dzisiejszych czasach przysłowiowa „masa już nie równa się kasie…”

Jabłka, w przypadku których wzór powstał w skutek niewybarwienia się części skórki kosztują dziś w hurcie najczęściej około 2,50 zł za sztukę. Na początku lutego popyt był jeszcze niski. Dziś jest zadowalający, a część sadowników, która podjęła się tego typu produkcji już sprzedała wszystkie okolicznościowe jabłka. W przypadku jabłek z grawerowanym wzorem ceny zaczynają się od 2,00 zł za sztukę. Tu kupujący ma do wyboru wzór oraz jego wielkość. Tak naprawdę ta technologia pozwala dostarczenie jabłek na każdą okazję o niemal każdej porze roku.

Sadownicy potrafią wykorzystać atrybut naturalnego procesu powstawania walentynkowego wzoru. W zdecydowanej większości ogłoszeń kupujący jest o tym informowany i fakt ten jest wyraźnie podkreślany. Dzięki temu klient, który nie miał styczności z sadownictwem czuje się bezpiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here