Kielce zapraszają na III Horti-Tech

Przez dwa dni – 21 i 22 listopada ogrodnicy różnych specjalności będą mieli okazję do zapoznania się z branżowymi nowinkami technicznymi i technologicznymi. Na terenie Targów Kielce organizowane są III Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych Horti-Tech. Ekspozycjom będzie towarzyszyła, jak co roku, specjalistyczna konferencja.

 

Organizatorzy targów – Targi Kielce SA oraz agencja reklamowa Leaf Media proponują zwiedzającym zapoznanie się z ofertami firm z polskiego rynku pracujących dla ogrodnictwa a reprezentujących pełny zakres produktów i usług dla tej gałęzi produkcji. Odwiedzający HORTI-TECH będą mogli spotkać się doradcami ds. planowania i organizowania produkcji, pozyskiwania środków pomocowych, marketingu produktów ogrodniczych, inwestycyjnych. W sektorze usług będzie można znaleźć firmy geodezyjne, zajmujące się poszukiwaniem wody i wiercenie studni, badaniem i analizami gleb, skupem owoców i warzyw, przetwórstwem.
 
Do Kielc przyjadą producenci i dystrybutorzy maszyn dla ogrodników – od ciężkich traktorów po sprzęt i narzędzia pomocnicze, firmy oferujące obiekty szklarniowe, tunele, przechowalnie owoców i warzyw „pod klucz” lub wyposażenie dla nich, torf i inne podłoża, nawozy i biostymulatory, środki ochrony roślin. Nie zabraknie ofert materiału szkółkarskiego i akcesoriów dla szkółek, sadów oraz szklarni i tuneli foliowych.
 
W pierwszym dniu targów organizatorzy zapraszają producentów warzyw i owoców na specjalistyczną konferencję. Będzie ona zorientowana na aktualne kwestie ekonomiczne branży – w tym roku mowa będzie o sytuacji na rynku owoców oraz sytuacji grup producentów owoców i warzyw. Zachęcamy do wcześniejszego zarejestrowania się na to wydarzenie – można w tym celu wykorzystać ten link.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here