Nie dajmy się rozgrywać zakładom przetwórczym – bądźcie z nami!

jablka przemysłowe

– W jedności siła – pisze na swojej stronie Związek Sadowników RP i apeluje, aby sadownicy dołączyli do protestu, który ma odbyć się 25 sierpnia pod zakładem Dohler w Kozietułach Nowych. Jednocześnie zablokowana zostanie DK 50 w miejscowości Czaplinek.

Związek Sadowników RP i Agrounia łączą siły. Pikieta pod zakładem i blokada drogi krajowej numer 50 ma zostać przeprowadzona 25 sierpnia 2021. DK nr 50 zostanie zablokowana o godz. 8.00, natomiast pikieta pod niemieckim zakładem rozpocznie się o godz. 9.00.

Związek Sadowników RP podkreśla, że sprawa jest słuszna, a sadownicy nie powinni dawać rozgrywać się zakładom przetwórczym. Tylko dzięki jedności pokażemy naszą siłę.

protest

Źródło: Związek Sadowników RP

2 KOMENTARZE

  1. A dlaczego akurat pod tym zakladem? Prosze mi wskazac „lepszy” zaklad. Jak dla mnie wszyscy graja tak samo. Zaklad w Mogielnicy, niby polski a robi caly czas usugi dla zagraniczbych koncernow.. czy On prowadzi lepsza polityke??? Popyt i podaz, to główne czynniki ksztaltowania ceny .. krzywa popytu i podazy… zacznijcie produkowac jablko konsumpcyjne a temat Was nie bedzie dotyczyl w ogole

  2. Protest pod odbiorca bo chce kupować tanio. Jego święte prawo kupować tanio sprzedawać drogo. Niech sadownicy otworzą własny zakład i podziękują tej firmie za współpracę. W jedności siła a nie w strajkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here