Nowa możliwość zwalczania mszyc

Dow AgroSciences uzyskało pierwszą w Europie rejestrację insektycydu opartego na nowej substancji aktywnej – Isoclast™.

Rejestrację insektycydu firma uzyskała w Irlandii pierwszą rejestracje substancji aktywnej IsoclastTM. Insektycyd zawierający ten związek będzie sprzedawany pod nazwą CloserTM jako preparat dla upraw ogrodniczych przeznaczony do zwalczania mszyc. W uprawach rolniczych będzie używany pod nazwą TransformTM.

W Polsce rejestracja tych produktów przewidziana jest w roku 2018. Nowa substancja aktywna cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie ze względu na wyjątkową skuteczność przeciwko mszycom, nawet na tym odpornym na obecnie wykorzystywane popularne insektycydy.

Główne zalety produktów zawierających IsoclastTM to unikalny sposób działania, nawet na mszyce odporne na dotychczasowe insektycydy, skuteczność w niskich dawkach, szybki efekt działania i krótki okres karencji, wielokierunkowy sposób działania: kontaktowy, translaminarny i systemiczny, dopasowanie do programów integrowanej produkcji owoców (IPO).

za: dowagro.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię