Nowy termin Jagodowych Trendów 2021

uprawa truskawek

Od 17 lat konferencja JAGODOWE TRENDY umożliwia Jagodowym Sadownikom nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z doradcami, naukowcami, handlowcami oraz producentami i dystrybutorami środków produkcji. Ponadto JAGODOWE TRENDY umożliwiają wymianę poglądów i zacieśnianie współpracy bezpośrednio pomiędzy samymi Sadownikami.

Ogólnie znana obecna sytuacja epidemiczna w kraju, zmiana przeznaczenia obiektów Targów Lublin na tymczasowy szpital, troska o bezpieczeństwo uczestników, a przede wszystkim zamiar utrzymania wysokiej jakości najważniejszego jagodowego wydarzenia w kraju przesądziły o naszej decyzji, o zmianie terminu XVII JAGODOWYCH TRENDÓW 2021.

Pierwotnie planowane wydarzenie na luty 2021r. odbędzie się jesienią 2021r. Dokładny termin zostanie podany po informacjach o stabilizowaniu się sytuacji w kraju i na świecie.

Liczymy na to, że jesienna odsłona JAGODOWYCH TRENDÓW umożliwi Sadownikom, Wystawcom oraz Wykładowcom zdecydowanie efektywniejsze i wartościowsze uczestnictwo w wydarzeniu niż przy istniejących obecnie możliwościach

Do zobaczenia jesienią

Organizatorzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności