Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych po raz 60.

Instytut Ogrodnictwa zaprasza na Jubileuszową, 60. Ogólnopolską Konferencję Ochrony Roślin Sadowniczych 6 i 7 marca do Skierniewic. W tym roku odbywa się ona pod hasłem „Racjonalna ochrona – minimum pozostałości pestycydów”.

W ramach dwudniowych wykładów przygotowano wiele wystąpień dotyczących ochrony przed chorobami i szkodnikami wielu gatunków roślin sadowniczych. Na koniec pierwszego dnia odbędzie się również panel dyskusyjny „Czy można wyprodukować owoce wysokiej jakości bez pozostałości ś.o.r. ?” W dyskusji wezmą udział m. in. przedstawiciele nauki, producentów owoców, firm fitofarmaceutycznych, doradztwa, administracji państwowej, odbiorców owoców.

Dokładny godzinowy program obu dni konferencji w kalendarium.

Konferencja odbędzie się 6 i 7 marca w Skierniewicach w Kinoteatrze Polonez przy ul. Wita Stwosza 2/4. Udział w konferencji jest bezpłatny; organizatorzy proszą jednak o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie: 46 834 54 50, 500 095 978, lub mailowo e-mail: michal.czapnik@inhort.pl. Można również skorzystać z formularza dostępnego na stronie Instytutu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here