Poszukiwane startupy z sektora jabłek. Najlepsze będą nagrodzone

Interpoma Innovation Camp 2017 to inicjatywa, która ma za zadanie wyłonić najlepsze startaupy działające w sektorze jabłek. Zbiorą się one 23 listopada 2017 r. w Bolzano (Włochy), a jury wybierze spośród nich najlepsze zespoły.

Wydarzenie zostało zaplanowane jako platforma do wymiany nowych pomysłów i doświadczeń, a także miejsce do zawierania nowych kontaktów i wspierania sektora jabłek w Półudniowym Tyrolu. Organizatorami są Fiera Bolzano oraz IDM Südtirol Alto Adige.

Platforma Interpoma Innovation Camp organizowana jest po raz drugi. W tym roku młodzi przedsiębiorcy, którzy oferują dla stektora usługi lub własne produkty zaprezentują się w ciągu jednego dnia. Celem Innovation Camp będzie zaadaptowanie i zintegorwanie projektów startupów do potrzeb lokalnego rynku, z uwzględnieniem możliwości dalszego rozwoju. W trakcie warsztatów uczestnicy będą starali się rozwijać swoje projekty dyskutując m.in. z ekspertami i mentorami. Następnie przedstawiciele startupów zaprezentują swoje projekty przed przedstawicielami sektora jabłek. Na zakończenie jury wybierze zwycięzców. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają firmy działające w produkcji jabłek, marketingu, logistyce i przetwórstwie tych owoców.

Główną nagrodą jest stoisko w nadchodzących targach Interpoma 2018 (15 – 17 listopada) o wartości 2500 euro. Pozwoli to zwycięskiej firmie zaprezentować swoją ofertę na targach, w których uczestniczy ok. 450 wystawców i 20,000 odwiedzających z 70 państw. Przedstawiciele nagrodzonego startupu będą mogli także uczestniczyć w spotkaniu przygotowanym dla międzynarodowej prasy branżowej w trakcie tagów Fruit Logistica 2018 w Berlinie.

Zgłoszenia firm przyjmowane są do 13 października 2017 r. za pośrednictwem strony: www.startup-village.org/interpoma/2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here