Pożar w Michałowie: Oszacowano straty i podsumowano akcję

pożar w gospodarstwie

W Niedzielę Wielkanocną doszło do pożaru w gminie Warka. Spłonęło około 2000 skrzyniopalet, a straty są szacowane na ponad 1,5 miliona złotych. Dzięki sprawnej akcji uratowano mienie o znacznie większej wartości.

O wydarzeniu informowaliśmy państwa już w niedziele Sprawna akcja Straży Pożarnej: Uratowane gospodarstwo sadownicze [Zdjęcia] Po kilku dniach Państwowa Straż Pożarna podsumowuje całą akcje i szacuje straty. Dokładna przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. W tym celu zostanie powołany biegły z zakresu pożarnictwa.

W pożarze spłonęły skrzyniopalety zarówno drewniane i plastikowe. Straty są szacowane na ponad 1,5 miliona złotych. równocześnie ocalono mienie o wartości 3,7 miliona złotych.

W akcji brało udział 17 zastępów straży pożarnej. Zarówno jednostki zawodowe, jak i ochotnicze. Spalone skrzyniopalety znajdowały się przy budynkach gospodarczych. Chociaż uległy całkowitemu zniszczeniu, to ani konstrukcja budynku ani konstrukcja dachu nie zostały naruszone. W sąsiadującym domu mieszkalnym zniszczeniu uległa elewacja. Pomimo dużych strat akcje gaśniczą należy zaliczyć do sprawnych, udanych i niezwykle skutecznych.

źródło: echodnia.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności