Sadownicy przekazali jabłka dla służb mundurowych na granicy RP

osp goszczyn

Sadownicy przekazali jabłka dla służb mundurowych na granicy. Jak informuje na swoim profilu OSP Goszczyn, działania realizowane były w imię inicjatywy – murem za polskim mundurem. Łącznie zebrano 10 ton jabłek, gruszek i innych przetworów owocowych. 

Od początku tego tygodnia OSP GOSZCZYN oraz Parafia Goszczyn prowadzili zbiórkę owoców dla Straży Granicznej i Wojska działających na granicy RP. Jak przyznają przedstawiciele OSP GOSZCZYN, ilość przekazanych darów przeszła ich najśmielsze oczekiwania. Gospodarstwa przekazały jabłka, soki jabłkowe i gruszki. Łącznie 10 ton.

– Ogłaszana przez nas akcja zbierania owoców dla służb mundurowych na granicy dobiegła końca. Jak widać na załączonych fotografiach akcja cieszyła się dużym powodzeniem. Dziś od rana pod okiem księdza proboszcza Arkadiusza Wiktorowicza strażacy OSP Goszczyn oraz sąsiednich jednostek OSP przekazali zebrane dary. Z tego miejsca, w imieniu wszystkich chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla ofiarodawców. Odzew na akcje był ogromny! Ilość przekazanych owoców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Podziękowania składamy również na ręce księdza proboszcza, który wykazał się ogromnym zaangażowaniem w akcje, a w dzisiejszy poranek wspierał i nakarmił naszych strażaków.
Pamiętajmy, że warto jest pomagać – zamieściło na swoim profilu OSP Goszczyn.

Wszyscy z uwagą śledzimy sytuację na granicy. Akcja przeprowadzona w gminie Goszczyn miała za zadanie okazać wsparcie służbom mundurowym. W gminie Goszczyn w akcję zaangażowało się ponad 100 rodzin. Zdaniem Strażaków z OSP, z pewnością podobne akcje będą miały miejsce w całej Polsce.

Zdjęcia: OSP Goszczyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here