Targi Fruit Logistica w Berlinie przeniesione na kwiecień

fruit logistica

Jedne z największych targów owocowo-warzywnych w Europie tradycyjnie odbywające się w lutym w Berlinie zostały przeniesione na kwiecień. Powodem jest czwarta fala pandemii. Nowa data to 5-7 kwietnia 2022. 

– Czwarta fala pandemii koronawirusa pogarsza sytuację w wielu krajach europejskich. Jednocześnie pragnienie przedstawicieli branży, aby spotykać się osobiście, pozostaje niezmiennie wysokie. W tych okolicznościach Messe Berlin postanowiło przesunąć FRUIT LOGISTICA na czas poza czwartą falę. FRUIT LOGISTICA 2022 odbędzie się zatem od wtorku 5 kwietnia do czwartku 7 kwietnia – czytamy w informacji prasowej.

„Zdecydowanie trzymamy się naszego celu, jakim jest ponowne spotkanie na miejscu. Oczekujemy, że sytuacja zacznie się poprawiać w lutym ze względu na podjęte środki ostrożności. Nowe terminy umożliwią zorganizowanie FRUIT LOGISTICA, która ugości międzynarodowych gości i ekspertów. Z niecierpliwością czekamy na ponowne goszczenie osoby z całego świata w lepszych warunkach – wyjaśnia dyrektor Kai Mangelberger.

Wraz z wystawcami z ponad 80 krajów, FRUIT LOGISTICA po raz kolejny zaprezentuje cały światowy łańcuch wartości branży świeżych owoców w dniach 5-7 kwietnia 2022.

 

 

fot. Fruit Logistica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here