Targi TSW 2021 jednak odwołane…

tsw 2021

Niestety, chociaż sadownicy i inni uczestnicy branży liczyli, że Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2021 odbędą się w kwietniu, pandemia skutecznie pokrzyżowała i te plany. Ostatecznie targi są odwołane.

Obostrzenia z powodu epidemii koronawirusa sprawiły, że targi Sadownictwa i Warzywnictwa nie odbyły się jak co roku, w styczniu. Organizatorzy ustalili jednak nową datę i wydarzenie miało mieć miejsce w dniach 23 – 24 kwietnia 2021.

Niestety, chociaż liczono, że do tego czasu sytuacja uspokoi się, jak na razie nie widać, żeby zakazy związane z pandemią miały się rozluźnić.

Z tego względu uznano, że wydarzenie musi zostać odwołane. Organizatorzy zapraszają w styczniu 2022 roku.

Szanowni Państwo,
jeszcze miesiąc temu byliśmy przekonani, że zorganizujemy Targi TSW 2021 w kwietniu, jednak mimo naszych i Państwa wysiłków XI edycja TSW w tym roku nie odbędzie się.
Powodem odwołania imprezy jest rozwój pandemii COVID-19 i związane z tym obostrzenia. Obecne warunki uniemożliwiają organizatorom realizację targów na poziomie gwarantującym powodzenie.
Niemniej nie przerywamy przygotowań do organizacji TSW. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 12-13 stycznia 2022 r. w Warsaw Expo w Nadarzynie, w tradycyjnej formule. Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa, ponieważ spotkamy się po dłuższej
przerwie. Będziemy kontaktować się z Państwem w celu potwierdzenia dotychczasowych warunków uczestnictwa i lokalizacji stoiska. Już dziś cieszymy się na ponowne spotkanie z Państwem! (Źródło: TSW)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności