Tragiczny wypadek na plantacji malin. Policja apeluje o ostrożność

maliny jesienne

Policja Lubelska wyjaśnia dokładne przyczyny nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Księżpol. Podczas prac z użyciem ciągnika rolniczego śmierć poniósł 36-letni mężczyzna. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac polowych i obsłudze maszyn rolniczych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 12:00. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o odnalezieniu przez osobę postronną zwłok mężczyzny leżących za ciągnikiem rolniczym na terenie pól uprawnych w gminie Księżpol. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci.

Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 36-letni mieszkaniec gminy Tarnogród wykonywał prace z użyciem ciągnika rolniczego z podpiętym kombajnem do malin. Wstępne ustalenia wskazują na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, wskutek którego mężczyzna zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało 36-latka zostało decyzją prokuratora zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie policja ustala dokładne przyczyny wypadku oraz apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac polowych.

Pamiętajmy, że czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku. Uważajmy przy obsłudze maszyn i urządzeń rolniczych, a także podczas transportu, dojazdu czy też powrotu z pola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here