Truskawki i maliny – co musisz wiedzieć o kosztach? – spotkanie online 17 lutego, godz. 19.00

truskawka tunel

W jakich cenach powinniśmy sprzedawać truskawki i maliny, żeby ich uprawa była opłacalna? Na to pytanie nie będziemy w stanie odpowiedzieć bez dokładnej analizy poniesionych nakładów, szczególnie w obliczu wzrostów kosztów pracy. Jak aktualnie kształtują się koszty produkcji truskawek i malin uprawianych w gruncie? Osiągnięcie odpowiednich cen nie będzie możliwe również bez odpowiedniej jakości owoców – jak o nią zadbać? Zapraszamy na spotkanie online, które odbędzie się w piątek, 17 lutego, o godz. 19.00.

Tego dnia w roli ekspertów wystąpią: dr Dariusz Paszko z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, który przeprowadzi analizę kosztów produkcji truskawek i malin, a także Michał Malicki z firmy UPL, który przedstawi skuteczne rozwiązania w ochronie truskawek i malin przed chorobami i szkodnikami.

Temat z pewnością zainteresuje zarówno plantatorów truskawek i malin, jak i osoby, które dopiero zastanawiają się nad uprawą gatunku.

Podczas spotkania oprócz wystąpień ekspertów będzie również czas na dyskusję z wykorzystaniem pytań zadawanych przez Widzów, a także konkurs z nagrodami od partnera spotkania, czyli UPL.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w piątek, 17 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/truskawki-i-maliny-co-musisz-wiedziec-o-kosztach-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here