TSW 2021 w kwietniu – jak będą wyglądały targi? Wywiad z Jackiem Kłudką [Video]

targi tsw

– Sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że zostaliśmy zmuszeni przesunąć termin TSW 2021 na kwiecień – wyjaśnia Jacek Kłudka, dyrektor Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia (piątek, sobota) 2021 roku tradycyjnie w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 

baner

– Poprzednia edycja była dla nas bardzo ważna nie tylko ze względu na jubileuszowy charakter, ale także rekordową frekwencję. Podczas Targów swoje usługi prezentowało 400 wystawców, a w ciągu dwóch dni odwiedziło nas 16 tysięcy osób. Zakończyliśmy tamtą edycję z myślą, że za rok problemy z epidemią odejdą w niepamięć. Niestety, nie stało się tak – mówi organizator TSW.

Jak wyjaśnia, branża targowo-wystawiennicza, tak jak wiele innych, znalazła się w trudnej sytuacji.  – Najbardziej dotkliwa jest niepewność. Bardzo długo nie wiedzieliśmy, czy będzie można organizować takie wydarzenia. Targi o rozmiarach TSW przygotowywane są przez cały rok, dlatego cenna byłaby dla nas wcześniejsza informacja o restrykcjach – mówi J. Kłudka.

Jak podkreśla Jacek Kłudka, chociaż zmuszony był odwołać styczniowy termin targów, widzi, że zainteresowanie i chęć spotkania się wśród całej rzeszy sadowników jest ogromna, stąd decyzja o przełożeniu wydarzenia na nieco późniejszy termin. TSW przez lata stało się nie tylko spotkaniem handlowym, podczas którego zawiera się kontrakty, rozmawia o nowych produktach, ale także miejscem, które sprzyja wymianie poglądów, doskonaleniu wiedzy i zacieśnianiu kontaktów. – Bardzo istotny jest według mnie aspekt społeczny.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2021 odbędą się w dniach 23 i 24 kwietnia 2021 tradycyjnie w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Jak zapewnia organizator, zapewnione zostaną wszelkie środki ostrożności, dzięki czemu wzięcie udziału w wydarzeniu będzie całkowicie bezpieczne.

Wprowadzona została również nowość – wystawcy mający stoisko na TSW będą mogli skorzystać z zaproponowanej w tym roku nowej, hybrydowej formy targów. Udostępniona zostanie możliwość prowadzenia relacji na żywo ze swoich stoisk, a na stronie internetowej TSW zainteresowani będą mogli obejrzeć materiały prezentowane przez firmy – filmy, broszury i prezentacje.

Również podczas tegorocznej edycji przyznawane będą nagrody prof. Sz. Pieniążka, dlatego wszystkie firmy, które mają w swojej ofercie innowacyjne produkty mogą ubiegać się o wyróżnienie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here