XXI Międzynarodowe Sympozjum KUPS od środy w Łodzi

W środę 23 maja rozpoczyna się w Łodzi XXI Międzynarodowe Sympozjum „Strategia branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych”. Spotkanie, którego organizatorem jest Krajowa Unia Producentów Soków, potrwa trzy dni, do 25 maja.

Jak informują organizatorzy, głównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, analiza stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

– Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami. W 2017 roku wzięło w nim udział ponad 200 uczestników. Prelegenci i paneliści będą mogli również w tym roku dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego – kontynuuje KUPS.

XXI Sympozjum KUPS patronatem honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej informacji na stronie KUPS.

Źródło: KUPS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here