Zabiegi dolistne – jaka strategia na sezon 2022? Spotkanie z Adamem Furą

zawiazki

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy na drugie w tym sezonie spotkanie on-line z doradcą sadowniczym – Adamem Furą, a także zespołem NaturalCrop. Poruszmy temat, który z pewnością zainteresuje wielu sadowników – jak w tym roku podchodzić do tematu dokarmiania dolistnego?

Pierwszy temat, jaki poruszyliśmy z Adamem Furą i zespołem NaturalCrop dotyczył możliwości oszczędności w nawożeniu doglebowym. Spotkanie przyciągnęło dużą grupę  zainteresowanych, którzy sugerowali, aby podjąć również temat nawożenia dolistnego. Zatem jaką strategię przyjąć w tym sezonie?  Czy na tym polu możemy mówić o możliwości oszczędzania? Jakie zabiegi są niezbędne?

To tylko niektóre z aspektów, które poruszymy. W wydarzeniu udział wezmą: doradca sadowniczy Adam Fura, a także przedstawiciele NaturalCrop: Izabela Majewska-Dudek, Rafał Forc i Łukasz Dobrosz. Nasze spotkanie odbędzie się 27 kwietnia, o godz. 20.00.

Jak zwykle oprócz wystąpień naszych gości przewidzieliśmy czas na dyskusję, a także sadowniczy quiz, w którym do wygrania będą preparaty od NaturalCrop SmartSil WP, K-Maxxx 56, NaturalCrop SL, SuperFifty 500 SL.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w środę, 27 kwietnia, o godzinie 19:55 kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/zabiegi-dolistne-jaka-strategia-na-sezon-2022-spotkanie-z-adamem-fura

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.
– Korzystasz z Facebooka? Możesz dołączyć do wydarzenia tutaj: https://fb.me/e/4OxF8mwiD 

sad24 webinarium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here