Wielki finał „Jubileuszowej Loterii Plantpress”!

  redakcja „MPS SAD”

  W niedzielę 25 czerwca br. w Łęczeszycach koło Belska Dużego odbyło się wyjątkowe spotkanie sadownicze – finał „Jubileuszowej Loterii Plantpress”, której organizatorem był Plantpress Sp. z o.o., zaś partnerem firma PROCAM.

  Loteria prowadzona była na terenie całego kraju. Aby wziąć w niej udział, należało w terminie od 1 listopada 2016 r. do 11 czerwca 2017 r. kupić określony pakiet produktowy firmy PROCAM, prawidłowo wypełnić kupon loteryjny i wrzucić go do specjalnej urny przygotowanej w miejscu zakupu. Za każdy zakupiony i zgłoszony pakiet przyznawany był jeden los. I nagrodę w loterii stanowił ciągnik Kubota M7040N, II – 1000 kg doglebowego nawozu ogrodniczego Pro Horti Complex, a III – 50 l dolistnego nawozu ogrodniczego Pro Horti mrówCa. Ponadto nabycie promocyjnego pakietu produktów z oferty PROCAM Polska upoważniało do udziału w dodatkowej promocji – „Prenumeracie jubileuszowej”, w której nagrodą była roczna prenumerata wybranego czasopisma wydawanego przez Plantpress Sp. z o.o.

  Wielki finał „Jubileuszowej Loterii Plantpress” (fot. 1) poprzedziły warsztaty sadownicze (fot. 2) zorganizowane w sadzie jabłoniowym  Daniela Małachowskiego w miejscowości Koziel. Podczas spotkania przedstawiciele firmy PROCAM oraz zaproszeni producenci i dystrybutorzy środków ochrony roślin i nawozów przedstawili swoją ofertę produktową oraz podzielili się wnioskami z dotychczasowych obserwacji prowadzonych w sadach. Zwrócili również uwagę na najistotniejsze zabiegi, które warto wykonać w dalszej części sezonu.

  Następnie w Łęczeszycach odbyło się uroczyste otwarcie nowego oddziału PROCAM (fot. 3). Jak zaznaczył podczas tej uroczystości Piotr Żmijewski, dyrektor PROCAM Polska, firma ta, starając się spełnić podkładane w niej oczekiwania sadowników, chce być jeszcze bliżej swoich klientów i oferować im jak najlepsze i najnowsze rozwiązania zarówno do ochrony, jak i nawożenia upraw.

  • fot. 1–3 M. Strużyk