XX Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2011

  XX Spotkanie Sadownicze zorganizowane przez firmy Leaf Media Sp. z o.o. oraz Agrosan Sp. z o.o. odbyło się 2 i 3 lutego w Sandomierzu.

   

  Sponsorami bezpłatnego wstępu na tegoroczne „Spotkanie…” były firmy Bayer CropScience i Yara Poland. Imprezę patronatem medialnym objęły branżowe czasopisma: „EFM”, „Hasło Ogrodnicze”, „Informator Sadowniczy”, „MPS Sad”, „Sad Nowoczesny”, sad.nowoczesny.pl

  W naszej periodycznej, przedsezonowej imprezie uczestniczyło ponad 1000 osób, głównie sadowników z rejonu Południowo-wschodniej Polski, którym umożliwiliśmy zapoznanie się z najnowszą ofertą produktów przygotowanych dla branży sadowniczej, a prezentowanej przez ponad 90 wystawców. Zorganizowanie tegorocznej edycji „Spotkania…” w sandomierskiej hali widowiskowo-sportowej okazało się bardzo wygodne zarówno dla wystawców, jak i dla zainteresowanych prezentowanymi produktami. Wielu wystawców oferowało środki ochrony roślin, nawozy, maszyny i podzespoły, urządzenia oraz inny asortyment wykorzystywany do produkcji sadowniczej w tym także związany z przechowalnictwem owoców .

  Bardzo liczne grono ogrodników brało udział w sesji wykładowej. Jak co roku staraliśmy się dobrać tematykę tak, by uwzględnić bieżące problemy branży.

  To spotkanie ludzi z branży było doskonałą okazją do odświeżenia i nawiązania kontaktów towarzyskich oraz biznesowych.