Diament Forbesa 2017

Z przyjemnością informujemy, że firma INTERMAG po raz kolejny została wyróżniona zaszczytnym tytułem „Diamentu Forbesa 2017”. Nasza spółka znalazła się w prestiżowej grupie firm, które w trzech ostatnich latach dynamicznie zwiększyły swoją wartość.

INTERMAG, czołowy polski producent specjalistycznych nawozów oraz biostymulatorów dla rolnictwa i ogrodnictwa, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju firmy, czego dowodem są wysokie notowania w rankingach prowadzonych przez niezależne ośrodki badawcze.

Zrównoważony rozwój został doceniony przez ekspertów zajmujących się oceną kondycji przedsiębiorstw, czego efektem jest przyznanie firmie INTERMAG prestiżowej nagrody „Diamenty Forbesa”. W dziesiątej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. INTERMAG zaklasyfikowany został do grupy firm średnich, których przychód ze sprzedaży wynosił od 50 do 250 mln złotych. W 2017 r. „Diamenty Forbesa” otrzymało ponad 2,4 tysiąca przedsiębiorstw.

W czwartek 18 maja w krakowskim Hotelu Starym odbyła się gala, podczas której zostały wręczone Diamenty Forbesa. W tym roku na liście laureatów z woj. małopolskiego znajdziemy 173 firmy.

Firma INTERMAG, uzyskała w rankingu 21 miejsce na liście regionalnej i 275 miejsce na liście ogólnopolskiej. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu firmy INTERMAG Hubert Kardasz (na zdjęciu po lewej stronie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here