JEDI – adiuwant zwiększający przyczepność cieczy roboczej w warunkach niekorzystnych

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

zwilżacz

JEDI to zwilżacz. Zwiększa przyczepność cieczy roboczej w warunkach niekorzystnych. Może być stosowany jako dodatek do cieczy użytkowej środków ochrony roślin (fungicydów, insektycydów, herbicydów) i nawozów dolistnych. Szczególnie przydatny w warunkach, gdy spodziewamy się opadów lub wystąpienia obfitej rosły po opryskiwaniu.

Dzięki zawartości zmodyfikowanego polialkilenotlenku heptametylotrisiloksanu – substancji czynnej, redukuje napięcie powierzchniowe cieczy użytkowej ułatwiając dokładne pokrycie liści i innych części chronionych roślin. Natomiast syntetyczny latex (lateks styrenowo-akrylowy) zapewnia lepszą przyczepność cieczy na roślinach, przez co znacznie ogranicza straty cieczy roboczej środków ochrony roślin podczas zabiegów wykonywanych w niekorzystnych warunkach pogodowych.

JEDI poleca się stosować w okresach przeciągających się opadów deszczu oraz na plantacjach, gdzie są stosowane deszczownie. W warunkach łagodniejszych zalecamy stosowanie adiuwanta AMAX-48. AMAX-48 ma wysokie stężenie zmodyfikowanego polialkilenotlenku heptametylotrisiloksanu.

DAWKOWANIE:
Uprawy sadownicze: 0,2–0,3 l/ha
Uprawy warzywnicze: 0,15–0,25 l/ha 
Uprawy obszarowe: 0,15–0,25l/ha
Maksymalne dawki zalecamy w trakcie przeciągających się opadów deszczu, rosy oraz przy wysokich dawkach cieczy użytkowej na ha.

UWAGI: 
JEDI stosować w cieczy użytkowej o pH 5–8.
Ciecz użytkową wykorzystać w ciągu 24 godzin po przygotowaniu.

JEDI nie powoduje pienienia, ułatwia przygotowywanie cieczy użytkowej. OPAKOWANIE: 1 l butelka.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here