UPL ogłasza długoterminową współpracę Z FMC Corporation w ramach komercjalizacji substancji czynnej Rynaxypyr®

Firma UPL Ltd. ogłosiła długoterminową współpracę strategiczną z FMC Corporation, globalnym dostawcą rozwiązań dla rolnictwa. Umowa zapewnia firmie UPL dostęp do substancji aktywnej (s.a.) Rynaxypyr®, wiodącego środka owadobójczego firmy FMC, na kluczowych rynkach przed wygaśnięciem patentu s.a. Zgodnie z umową, UPL będzie pobierać opłaty za produkcję i dostawy produktów z substancją czynną Rynaxypyr® do FMC w Indiach, a FMC dostarczy składnik aktywny dla UPL w zależności od rynków.

Umowa dodaje kluczowy dla portfolio UPL produkt. „Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z FMC w związku z tą obopólnie korzystną umową. Współpraca jasno pokazuje nasze zaangażowanie działanie OpenAgTM, jakim jest stworzenie sieci rolniczej, która zapewni wszystkim zrównoważony rozwój” – powiedział Jai Shroff, dyrektor generalny UPL na świecie. „Wczesny dostęp do s.a. Rynaxypyr® na kluczowych rynkach pozwala firmie UPL zapewnić rolnikom bardziej zrównoważony wybór produktów” – powiedział Diego Casanello, dyrektor operacyjny UPL. „Umowa ta umożliwia nam dodanie nowego kluczowego składnika aktywnego do naszego portfolio i opracowanie nowej grupy innowacyjnych, wartościowych rozwiązań dla rolników”. „Cieszymy się, że możemy zaangażować się w tę strategiczną relację z UPL, dodając nowego globalnego partnera do naszej strategii rozwoju diamidów” – powiedział Mark Douglas, prezes i dyrektor generalny FMC. „Jest to ważna współpraca dla FMC, która pomoże dotrzeć technologii diamidów do różnych obszarów geograficznych i różnego typu upraw”.

Firma FMC kontynuowała znaczny wzrost produkcji diamidów od czasu ich nabycia pod koniec 2017 r., osiągając dwucyfrowy wzrost rok do roku. W 2020 roku prognozujemy, że franczyza diamidów będzie nadal rosła powyżej norm rynkowych, a nasi partnerzy strategiczni są ważnym elementem tego wzrostu”.

Rynaxypyr® jest uważany za środek ochrony roślin o zmniejszonym ryzyku ze względu na korzystny profil toksykologiczny i środowiskowy. Jest to przydatne narzędzie do ochrony przed szkodnikami w integrowanych programach ochrony. Daje rolnikom możliwość wdrażania zrównoważonych rozwiązań, wpisując się w misję UPL, aby każdy produkt żywnościowy był bardziej zrównoważony.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności