UPL uruchamia globalną jednostkę biznesową „NPP”

UPL URUCHAMIA NOWĄ GLOBALNĄ JEDNOSTKĘ BIZNESOWĄ „NPP” W CELU ZWIĘKSZENIA MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PORTFOLIO BIOROZWIĄZAŃ DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROLNICTWA.

  • UPL jest największym producentem i dystrybutorem biorozwiązań na świecie. 
  • NPP skoncentruje się na globalnej działalności UPL w zakresie biorozwiązań, które stanowią 7% całkowitych przychodów firmy. 
  • Rynek biorozwiązań ma wzrosnąć do 10 mld USD do 2025 r., ponieważ konsumenci domagają się bardziej zrównoważonych systemów produkcji żywności. 

LONDYN, 28 CZERWCA 2021 

UPL – światowy lider produktów i rozwiązań dla zrównoważonego rolnictwa, ogłosił uruchomienie „NPP” – Natural Plant Protection – nowej globalnej jednostki biznesowej obejmującej kompleksowe portfolio biorozwiązań i technologii rolniczych. NPP będzie działać jako samodzielna marka, konsolidując istniejące portfolio, sieć laboratoriów badawczo-rozwojowych i obiektów na całym świecie, które generują obecnie 7% całkowitych przychodów UPL. NPP będzie wprowadzać innowacyjne rozwiązania korzystając ze swoich możliwości badawczych i rozwojowych, a wspierana będzie przez globalny zasięgu dystrybucyjny UPL. Szerokie portfolio NPP będzie odgrywać istotną rolę w rozwiązywaniu problemów rolników –ze stresem abiotycznym, żyznością gleby, problemem pozostałości i zarządzania odpornością – zarówno na rozwiniętych, jak i rozwijających się rynkach rolnych.

Jai Shroff Global CEO UPL Ltd. powiedział: „Od ponad dwóch dekad, UPL inwestuje w rozwój biorozwiązań. Siła naszego obecnego portfolio jest świadectwem nie tylko naszego postępowego podejścia do zrównoważonego rolnictwa, ale także zaangażowania naszych zespołów na całym świecie w zaspokajanie potrzeb rolników, konsumentów i środowiska w zakresie innowacji i technologii. Nasz cel – OpenAg stawia współpracę w centrum, a NPP będzie działać na całym świecie, aby kreować nowe rozwiązania biologiczne przyszłości”. 

Fabio Torretta, Chief Operating Officer, NPP, UPL, powiedział: „NPP może zmienić świat. Ma odpowiednie możliwości, właściwy sposób myślenia oraz odpowiednie zaplecze techniczne i zasoby, aby napędzać nową erę pozytywnych zmian w rolnictwie. Rynek biorozwiązań przewiduje dwucyfrowy wzrost do 10 mld USD do 2025 r., w porównaniu z tradycyjnymi agrochemikaliami, które według prognoz odnotują jednocyfrowy wzrost. NPP jest dobrze przygotowana do kształtowania bardziej zrównoważonej przyszłości”. Jednym z największych atutów NPP będzie zdolność do wprowadzenia innowacji w różnych regionach, zrozumienia i uczenia się na podstawie potrzeb jednego rynku w celu szybszego dopasowania i wprowadzenia na inne rynki. NPP będzie sprawnie dodawać produkty i rozwiązania do swojej oferty, tworząc globalne partnerstwa i programy szkoleniowe, przyczyniając się do utrzymania równowagi w środowisku, wydajności rolnictwa i ulepszania łańcucha żywności na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here