Wózek paletowy PLP 200

Ten wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej jest wyposażony w wytrzymałą, składaną platformę operatora i uchylne słupki ochronne. Umożliwia on pokonywanie większych odległości i wydłużone cykle robocze. Wózek PLP to doskonałe rozwiązanie dla większości intensywnych prac. To szybka i mocna maszyna z 5-punktowym zawieszeniem, który zapewnia najwyższy poziom stabilności nawet przy wyższych prędkościach.

Niskie podwozie ogranicza ryzyko obrażeń stóp, a zwarta konstrukcja ułatwia manewrowanie w wąskich przestrzeniach. Pięciokołowa konstrukcja podwozia z technologią stabilizacji dzięki sile tarcia gwarantuje wysoką stabilność boczną i doskonałą przyczepność. Opcjonalnie dostępne w modelu PLP 200 wspomaganie układu kierowniczego należy do wyposażenia standardowego modelu PLP 250. Opcjonalnie dostępna jest stała platforma z ochroną operatora.
 
System zarządzania 
Indywidualna kontrola dostępu przy pomocy kodu PIN pozwala kierować wózkiem tylko osobom do tego upoważnionym. Dane operacyjne pomagają w optymalnym wykorzystywaniu floty. Menu serwisowe zawierające funkcje diagnostyczne przyspiesza i ułatwia naprawy. 
 
Wysokie osiągi
Wózek PLP to maszyna o wysokiej wydajność przeznaczona do szczególnie wymagających zadań. Jest zasilana silnikiem elektrycznym prądu zmiennego i rozwija prędkość maksymalną równą 12 km/h. Pojemność akumulatora wynosząca 600 Ah przekłada się na długie cykle robocze. Płynność pracy wielozmianowej podnosi standardowo dostępny układ szybkiej wymiany akumulatorów z podstawą na rolkach.
 
Ergonomiczne regulowane ramię dyszla
Ergonomiczny kształt dyszla sprawia, że wszystkie elementy sterowania znajdują się we właściwych miejscach i można z nich komfortowo korzystać w każdej sytuacji. Regulowana długość umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji przez każdego operatora.
 
Technologia stabilizacji dzięki sile tarcia
Układ hydrauliczny kontrolujący nacisk na koła jezdne nawet pod obciążeniem kompensuje wzrost obciążenia wideł. Korzystnie wpływa to na przyczepność w każdych warunkach, w tym na wzniesieniach i podczas pokonywania zakrętów z wyższymi prędkościami.
 
Za: materiały UniCarriers

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here