Zieleniak w Grójcu znowu będzie działał!

zieleniak będzie działał

Kolejne targowiska i zieleniaki wracają do handlu. Burmistrz Grójca, poinformował, że w nadchodzącą sobotę 18 kwietnia zostanie również warunkowo przywrócona możliwość handlu spożywczego na grójeckim zieleniaku przy ul. Mszczonowskiej.

Obowiązywać będą powszechnie przyjęte środki ostrożności w przestrzeni publicznej takie jak: odstęp co najmniej 2 metrów pomiędzy osobami, bezwzględne używanie maseczek ochronnych oraz zakaz gromadzenia się przy stoiskach.

Jak już informowaliśmy wczoraj, po kilku tygodniach znaczących utrudnień w handlu, małymi krokami wznawiana zostaje sprzedaż na targowiskach i bazarach. Po rozmowie
z rolnikami i pośrednikami, którzy zajmowali się handlem w takich miejscach, można zauważyć, że sytuacja z koronawirusem wiele zmieniła.

Zmiany przepisów dotknęły wszystkich. Są duże utrudnienia związane z zasadami bezpieczeństwa, straż miejska często kontroluje bazary i sprawdza, czy przestrzegane są nowo przyjęte normy. Więcej czytaj: Kiedy handel na targowiskach wróci do normy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here