Fundacja Promocji Polskiej Borówki na spotkaniu International Blueberry Organization

International Blueberry Organization
International Blueberry Organization

5 lutego odbyło się w Berlinie zebranie członków International Blueberry Organization. Uczestniczyła w nim Dominika Kozarzewska – Członek Zarządu Fundacji Promocji Polskiej Borówki.

IBO to globalna organizacja zrzeszająca liderów branży borówkowej, w tym producentów, organizacje społeczne oraz organy administracji. Jej misją jest zbieranie i dzielenie się informacjami i danymi dotyczącymi rynku owoców borówki, a głównym celem zwiększanie ich konsumpcji na całym świecie.

Członkowsko polskiej organizacji daje nam prawo głosu oraz rozszerza możliwości międzynarodowej współpracy. Dzięki członkostwu Fundacji, polscy plantatorzy mogą wziąć udział w tegorocznym szczycie IBO. Będzie to spotkanie całego borówkowego świata zapewniające ogromną dawkę wiedzy o rynku niebieskich jagód, poruszony zostanie również temat wykorzystywanych w borówkowej branży technologii i innowacji.

Tegoroczny szczyt IBO, pod hasłem „The Future is Bright Blue” („Przyszłość jest koloru niebieskiego”), odbędzie się w Richmond w Kanadzie w dniach 24-26 czerwca 2019 r. Chętnych zapraszamy do rejestracji pod linkiem http://ibo-summit-2019.com

Tekst i foto: Materiały prasowe IBO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here