Jakość nie jakoś. Jak utrzymać opłacalność? – spotkanie online 18 lutego, godz. 19.00

Przybywa powierzchni uprawy borówek, a konkurencja na rynku staje się coraz bardziej zauważalna. Wielu z nas zastanawia się, jak dalej będą kształtowały się ceny. Aktualnie najlepsze stawki osiągają owoce wysokiej jakości, a w przyszłości będzie to uwidoczniało się jeszcze bardziej. Zapraszamy na spotkanie online, które odbędzie się w sobotę, 18 lutego, o godz. 19.00.

To spotkanie poświęcimy wyzwaniom w uprawie borówki wysokiej, zarówno tymi związanymi z jakością owoców, jak i tymi wynikającymi z dostępem do siły roboczej i rosnącej konkurencji.

Tego dnia będziemy gościć Ireneusza Komorowskiego, prezesa Stowarzyszenia Plantatorów Borówki Amerykańskiej, który przedstawi wyzwania, jakie stają aktualnie przed plantatorami borówek. Podczas spotkania będzie również czas na dyskusję z wykorzystaniem pytań zadawanych przez Widzów.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w sobotę, 18 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/jakosc-nie-jakos-jak-utrzymac-oplacalnosc-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

By nie przegapić wydarzenia zadeklaruj swój udział w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/658191799439787/ – a tuż przed starem wydarzenia otrzymasz powiadomienia na FB.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here