Już jutro startują targi Macfrut 2024!

Targi Macfrut 2023

Już jutro rozpocznie się 42. edycja targów Macfrut skierowanych dla branży owocowo-warzywnej. Wydarzenie we włoskim Rimini odwiedzi tysiące gości z całego świata.

Już dziś do włoskiego Rimini przyjeżdżają wystawcy i uczestnicy targów Macfrut 2024. Plantatorzy, producenci maszyn, szkółkarze, eksporterzy i kupcy z całego świata będą przez trzy dni nawiązywać nowe kontakty handlowe, wymieniać się doświadczeniami i poszerzać swoją wiedzę.

Targi Macfrut to nie tylko wystawa, ale również kilkadziesiąt konferencji, sympozjów i szkoleń dotyczących produkcji warzyw, owoców i międzynarodowego handlu.  Interesująco zapowiadają się między innymi: międzynarodowe sympozjum dotyczące podkładek drzew owocowych czy konferencja o wyzwaniach, jakie stają przed sadownictwem w kontekście zmian klimatu.

Tak jak informowaliśmy w poprzedniej publikacji, w wydarzeniu weźmie udział 5 firm z Polski. Co więcej tegoroczne targi będą większe niż przed rokiem. Swoją obecność potwierdziło już 1400 wystawców (+22%). Ponadto zwiększono powierzchnię wystawienniczą o 34 000 metrów kwadratowych (+20%).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here