Przetestuj kombajn do zbioru borówek na własnej plantacji!

Kombajn do zbiorów borówki

Za pośrednictwem naszego portalu firma Weremczuk zaprasza do kontaktu tych plantatorów, którzy chcieliby przetestować kombajn do zbioru borówki KAREN na własnej plantacji. Prosimy o kontakt na adres mailowy: marketing@weremczukagro.pl.

Krótko o kombajnie KAREN: Zbiór owoców kombajnem KAREN następuje poprzez otrząsanie owoców z krzewów przez system pionowych otrząsaczy. Zaczepiony do traktora kombajn najeżdża na cały rząd krzewów, które zostają wprowadzone w strefę otrząsania. Delikatny ruchy palców otrząsających zamontowanych na otrząsaczach powodują opadanie dojrzałych owoców z krzewów. W kolejnym etapie owoce kierowane są na transporter, który przenosi je do strefy oczyszczania. Wstępnie oczyszczone owoce kierowane są na taśmy transportujące, które przenoszą je do skrzynek. Zanim owoce ostatecznie trafią do skrzynek możliwe jest dokonanie ich dodatkowej, ręcznej selekcji.

Jeżeli chcesz sprawdzić, jak kombajn sprawdziłby się na Twojej plantacji, możesz zgłosić się do firmy Weremczuk, która w tym sezonie oferuje darmowe pokazy na plantacjach. Wystarczy napisać wiadomość na adres mailowy: marketing@weremczukagro.pl lub zadzwonić pod numer 81 517 15 66  i omówić szczegóły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here