Uprawiasz truskawki, maliny, jeżyny? Weź udział w Berry Tech 2024

Berry Tech 2024 to najważniejsze wydarzenie roku skierowane do profesjonalnych plantatorów truskawek i malin, które już tradycyjnie odbędzie się w ostatnią niedzielę lipca. To niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w uprawie roślin jagodowych, a także wymienić się doświadczeniami z ekspertami i innymi plantatorami.

Doradca Jagodowy, firmy Boryna i Osadkowski wraz z partnerami serdecznie zapraszają na Warsztaty Techniki Jagodowej Berry Tech 2024. Już 28 lipca br., w gminie Załuski na plantatorów i pasjonatów roślin jagodowych czeka solidna dawka wiedzy.

Data i miejsce: 28 lipca 2024 r., niedziela, godz. 9.00-18.00

  • Część I – Sesja wykładowa: Dworek Marzenie, Przyborowice Górne 5, 09-142 Załuski
    Lokalizacja
  • Etap II – Warsztaty technologiczne: Stacja Badawczo-Rozwojowa firmy Boryna, Stare Olszyny 9, 09-142 Załuski
    Lokalizacja

Czym są Warsztaty Techniki Jagodowej Berry Tech 2024?

Berry Tech to jednodniowe wydarzenie (niedziela, 28 lipca 2024 r.), które przybliży Ci najnowsze trendy i technologie w uprawie truskawek i malin (i nie tylko). Weźmiesz udział w wykładach, zwiedzisz nowoczesne tunele foliowe i dowiesz się, jakie rozwiązania oferują czołowi dostawcy technologii jagodowej.

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce na stronie: Informacje o Berry Tech 2024.

Berry Tech 2024 – dlaczego warto?

Berry Tech 2024 skupia się na prezentowaniu najnowszych technologii i praktycznej wiedzy w uprawie roślin jagodowych. Wydarzenie ma na celu dostarczenie rzetelnej, sprawdzonej wiedzy oraz praktycznych wskazówek, które pomogą podnieść wydajność i dochodowość plantacji.

Ponadto Berry Tech 2024 to odpowiedź na problemy tego sezonu, który jest oceniany jako jeden z najtrudniejszych w historii ze względu na nieprzewidywalną pogodę oraz silną presję ze strony agrofagów.

Rokroczny wzrost problemów agrotechnicznych, wynikający z kumulacji niekorzystnych czynników pogodowych oraz wzrostu presji chorób i szkodników, powoduje spadek wydajności plonotwórczej upraw jagodowych. Znalezienie odpowiednich i skutecznych rozwiązań technologicznych wymaga przeprowadzenia ścisłych doświadczeń wegetacyjnych oraz weryfikacji tych rozwiązań w praktyce. Projekt Berry Tech 2024 jest swoistym podsumowaniem tegorocznych innowacji sprawdzających się jako rozwiązanie najważniejszych problemów agrotechnicznych – mówi dr hab. Zbigniew Jarosz, prof. UL w Lublinie (Doradca Jagodowy).

Dołącz do nas na Berry Tech 2024!

Udział w Berry Tech 2024 jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Dzięki uprzejmości firmy BORYNA każdy gość ma zapewniony obiad i serwis kawowy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zarejestruj się już teraz: Rejestracja

Obsługa rezerwacji:

+48 500 453 102,

z.jarosz@doradcajagodowy.pl

Berry Tech to projekt badawczo-wdrożeniowy prowadzony przez Doradcę Jagodowego w Stacji Badawczo-Rozwojowej firmy Boryna. Celem tego przedsięwzięcia jest optymalizacja gruntowej i bezglebowej technologii uprawy truskawki, maliny, jeżyny i borówki wysokiej.

Część doświadczalno-analityczna, realizowana przez zespół Doradcy Jagodowego, jest poszukiwaniem rozwiązań dla głównych problemów agrotechnicznych, z jakimi boryka się obecnie branża jagodowa.

Część wdrożeniowa, realizowana w Stacji Badawczo-Rozwojowej Boryna oraz na wybranych plantacjach jagodowych, jest swoistym „poligonem” sprawdzającym w praktyce produkcyjnej skuteczność rozwiązań opracowanych w oparciu o ścisłe badania wegetacyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here