Zakładamy nową plantację truskawek! Od czego zacząć?

plantacja truskawek

Rozważasz założenie nowej plantacji truskawek? Już w czwartek, 25 marca, o godz. 19.00 zaplanowaliśmy spotkanie z dr Zbigniewem Jaroszem i Albertem Zwierzyńskim z Doradcy Jagodowego. Będziemy rozmawiać o wszystkich aspektach związanych z rozpoczęciem uprawy truskawek. Zapraszamy.

Pod wpływem dobrej koniunktury w rynku truskawkowym lub jej załamania w innych gatunkach, plantatorzy i osoby niezwiązane z uprawą roślin decydują się na rozpoczęcie truskawkowej przygody, jednak przed założeniem nowej plantacji pojawia się wiele pytań. Zdecydować się na uprawę w gruncie, na zagonach, a może w tunelu?  Czy truskawki powtarzające są dobrym wyborem? Jakie wyzwania czekają nas pod względem agrotechniki?

W czwartek, 25 marca 2020, o godzinie 19,00 zapraszamy na webinarium, którego gośćmi specjalnymi będą dr hab. Zbigniew Jarosz i Albert Zwierzyński z Doradcy Jagodowego. Podczas spotkania poruszone zostaną najważniejsze aspekty związane z produkcją truskawek.

W trakcie trwania webinarium przewidzieliśmy dyskusję. Zapraszamy wszystkich producentów, którzy chcą wiedzieć więcej nim wydadzą swoje pieniądze na założenie nowej plantacji truskawek.

Webinarium odbędzie się w czwartek, 25 marca, o godz. 19.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

W  czwartek, 25 marca, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/zakladamy-nowa-plantacje-truskawek-od-czego-zaczac- – podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,

– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Zachęcamy również do dołączenia do tego wydarzenia na Facebooku – https://www.facebook.com/events/768530604077651 

zakładamy plantacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here