Zbiory truskawek w Kalifornii 2020

truskawki 2020

Kłopoty związane z epidemią koronawirusa stwarzają kłopoty nie tylko dla polskich producentów truskawek. W Kalifornii zbiory truskawek są już w pełni. Zobaczcie, co mówią tamtejsi plantatorzy o zbiorach w dobie epidemii.

 

California Strawberry Commission opublikowała film pokazujący, w jaki sposób plantatorzy truskawek z Kalifornii w szczycie sezonu zbiorów i podczas globalnej pandemii wdrażają wytyczne bezpieczeństwa na polach. Zapewniają, że ich pracownicy są zdrowi, a dostarczane do sklepów truskawki bezpieczne i zdrowe.

Film opublikowany został w dwóch wersjach: jako 30-sekundowe spot reklamowy dla telewizji i mediów, a także jako wersja rozszerzona do 2:15, która pokazuje, w jaki sposób hodowcy truskawek wdrożyli zalecane praktyki bezpieczeństwa.

Podczas zbioru twarze zakryte są bandanami, a ręce często myte. Plantatorzy zapewniają, że zanim truskawki trafią do sklepów dotykane są tylko raz. Pracownicy zachowują między sobą dystans. 

California Strawberry Commission reprezentuje ponad 400 producentów truskawek, spedytorów i przetwórców. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności