ADOB stanie się częścią Nouryon – globalnego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej

Adam Nawrocki, prezes ADOB

Podpisana została Przedwstępna Warunkowa Umowa Sprzedaży udziałów firmy ADOB globalnemu liderowi w dziedzinie chemii specjalistycznej, firmie Nouryon.  

„Dodanie biznesu ADOB do portfolio Nouryon jest doskonałą, strategiczną szansą dla naszej firmy” – powiedział Charlie Shaver, prezes i dyrektor generalny Nouryon. „Transakcja ta potwierdza nasze  zaangażowanie w sprawy naszych klientów z branży rolniczej i spożywczej. Z niecierpliwością czekamy  na powitanie pracowników i klientów ADOB w rodzinie Nouryon.” 

„Dzięki silnemu naciskowi na technologię i innowacje obejmujące biodegradowalne mikroelementy,  nawozy specjalistyczne i marki własne, możliwości ADOB są doskonałym uzupełnieniem istniejących  możliwości Nouryon w zakresie odżywiania roślin” – powiedział Larry Ryan, wiceprezes wykonawczy i prezes regionu Ameryka w Nouryon. 

„To połączenie jest dla ADOB doskonałą szansą do wykorzystania dużej, globalnej organizacji, aby  przejść do następnego etapu naszego rozwoju” – powiedział Adam Nawrocki, właściciel i dyrektor  generalny ADOB. ” Cieszę się, na możliwość wsparcia połączonej firmy w jej działaniach w nadchodzących miesiącach.” 

Przewiduje się, że transakcja zostanie zakończona do końca 2022 roku, pod warunkiem uzyskania  wymaganych zgód i spełnienia warunków zamknięcia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here