Duży pożar w gospodarstwie produkującym truskawki [Zdjęcia]

pożar w gospodarstwie

Wczoraj w powiecie płońskim doszło to pożaru w gospodarstwie produkującym truskawki. Płonęły budynki gospodarcze i hala magazynowa. Pracownicy sezonowi stracili swój dobytek.

Wczoraj, 19 czerwca około południa wybuchł pożar w pożar w gospodarstwie produkującym truskawki. Płonęły budynki gospodarcze i hala magazynowa. Tragedia miała miejsce w miejscowości Garwolewo w gminie Czerwińsk nad Wisłą w powiecie Płońskim.

Każdy pożar jest ogromną tragedią. Zniszczeniu uległ dobytek, który zdobywa się często latami. W tym wypadku poszkodowani zostali też Ukraińcy. Podczas pożaru, na plantacji truskawek pracowało wielu pracowników sezonowych. Stracili oni w pożarze wszystkie swoje rzeczy. Zarówno mieszkańcy jak i władze gminy Czerwińsk nad Wisłą apelują o pomoc i dostarczanie do gospodarstwa elementów garderoby. Okoliczni mieszkańcy chętnie pomagają pogorzelcom.

Podkreślamy, że z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną pożaru był wybuch butli gazowej, od którego rozpoczął się pożar. Wózek widłowy miał

Pożar był bardzo duży. Ze względu na jego obszar oraz dużą ilość materiałów łatwopalnych na miejsce rozdysponowano aż 22 jednostki straży pożarnej i cysternę z wodą. W akcji brały udział liczne jednostki PSP i OSP z powiatów płockiego i płońskiego. Okoliczni mieszkańcy pomagali zarówno w gaszeniu i zapewnieniu strażakom napojów.

Zdjęcia: OSP Rębowo / OSP Kanigowo

pożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwaZpożar gospodarstwapożar gospodarstwa

pożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwapożar gospodarstwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here