Prawdy i mity o nawożeniu sadów wiosną – spotkanie on-line!

nawozenie sadow

Jak rozplanować wiosenne nawożenie sadów? Jakie składniki uwzględnić i w jakiej formie? Czy warto brać pod uwagę nawożenie organiczne? Jakie zabiegi dolistne wykonać? To tylko niektóre z zagadnień, które poruszmy podczas spotkania on-line, którego partnerem będzie firma Tradecorp. Spotkanie on-line odbędzie się w poniedziałek, 15 marca 2020 roku o godzinie 19.00.

Na kilka tygodni przed startem wegetacji warto przemyśleć strategię nawożenia posypowego i dolistnego. Gościem specjalnym wieczoru będzie dr Grzegorz Cieśliński, doradca specjalizujący się w nawożeniu. W spotkaniu udział weźmie również Andrzej Zbroja, przedstawiciel firmy Tradecorp, który opowie o zagadnieniach związanych z biostymulacją.

Webinarium będzie doskonałą okazją do zadania interesujących Was pytań. Jeśli zastanawiacie się, jakich nawozów użyć i kiedy je wysiać, a także jakie zabiegi dolistne warto brać pod uwagę zapraszamy do udziału w dyskusji, która odbędzie się podczas spotkania.

Podczas spotkania odbędzie się również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, które ufundowała firma Tradecorp.

Webinarium odbędzie się w poniedziałek, 15 marca, o godz. 19.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
– się w poniedziałek, 15 marca, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/prawdy-i-mity-o-nawozeniu-sadow-wiosna   – podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here