Spotkanie on-line z Adamem Furą – gleba w produkcji sadowniczej

gleba w sadach

Już w środę, 10 lutego, o godz. 19.00, zapraszamy na sadownicze spotkanie on-line. Tym razem będziemy rozmawiać o analizach gleby, sposobach na poprawę produktywności gleby, a także o nawożeniu organiczno-mineralnym. Gościem specjalnym tego spotkania będzie niezależny doradca sadowniczy, Adam Fura.

Wraz z partnerem spotkania, firmą NaturalCrop, zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium, którego głównym tematem będzie gleba. Intensywna produkcja sadownicza wymaga od nas szczególnej uwagi, jeśli chodzi o dostępność składników pokarmowych w glebie i utrzymanie jej jakości.

Dziś koniecznością jest wykonywanie analiz gleby, nie tylko po to, aby uzupełniać niedobory składników pokarmowych, ale także po to, aby nawozić tylko tyle, ile jest potrzeba. Jak odczytywać wyniki analiz gleby? Czy można przewidywać problemy w sadzie na podstawie wyników analiz? Między innymi na te pytania odpowie gość specjalny wieczoru, doradca sadowniczy, Adam Fura.

Podczas spotkania głos zabiorą także dr inż. Adela Maziarek – główny specjalista ds. żywienia roślin i nawożenia, a także Łukasz Dobrosz – specjalista ds. sadownictwa w NaturalCrop Poland.

Nie przegap tego webinarium i dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2085774624891591

Webinarium odbędzie się w środę, 10 lutego, o godz. 19.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

– w środę, 10 lutego, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-adamem-fura-gleba-w-produkcji-sadowniczej  – podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,

– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,

– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

webinarium o glebie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here