SCHOLAR® już dostępny w Polsce!

parch jabłoni

Innowacyjny funigcyd o szerokim spektrum działania, zatwierdzony do stosowania w Polsce na owocach ziarnkowych, pestkowych oraz cytrusach.

Kontynuując misję ograniczania strat, martnotrastwa żywności, a zarazem utrzymywania wysokiej świeżości i jakości owoców, AgroFresh Polska rozszerza swoje portfolio o ekskluzywną dystrybucję preparatu SCHOLAR®. Ten fungicyd, produkowany przez Syngenta i dystrybuowany przez AgroFresh, chroni jabłka, gruszki, wiśnie, śliwki, brzoskwinie, nektarynki, cytryny, pomarańcze oraz mandarynki, a ponadto przedłuża ich trwałość podczas przechowywania i transportu.

Większość problemów związanych z chorobami przechowalniczymi pochodzenia grzybowego, jest spowodowana infekcjami, których efekty są widoczne w późnym etapie przechowywania owoców. SCHOLAR® jest funigcydem o szerokim spektrum działania, opartym o fludioxonil (230 g/l). Zapewnia znakomite zwalczanie patogenów, które to mogłyby się rozwinąć w przypadku braku ochrony, powodując gnicie owoców podczas przechowywania, czy transportu’’, mówi David Ferrer, Dyrektor działu fungicydów w AgroFresh.

SCHOLAR® działa zarówno zapobiegawczo jak i interwencyjnie, zwalczając główne patogeny zagrażające owocom ziarnkowym i pestkowym jak  Rhizopus czy Penicillium spp. SCHOLAR® cechuje unikalny mechanizm działania i wyjątkowa skuteczność. Jest to preparat kluczowy, w strategii zarządzania odpornością, wobec biotycznych chorób przechowalniczych – mówi Przemysław Badowski, Dyrektor Handlowy AgroFresh w Polsce i Europie Wschodniej.

AgroFresh organizuje webinarium dotyczące nowo wprowadzonego preparatu. Wydarzenie odbędzie się 26 maja. Aby dołączyć do webinarium, zarejestruj się klikając w poniższy link.

W celu uzyskania więcej informacji, skontaktuj się z przedstawicielem AgroFresh Polska.

1 KOMENTARZ

  1. Ekskluzywnie i genialnie nawijacie makaron na uszy i wprowadzacie na rynek od dawna znana substancje,która znajduje się choćby w preparacie Geoxe .
    Zaiste wspaniały marketing dla idiotow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here