Pokaz cięcia grusz, czyli zimowe spotkanie Klubu Gruszowego 2023 – ruszyły zapisy!

pokaz ciecia grusz

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy na pierwsze w 2023 roku spotkanie Klubu Gruszowego, podczas którego odbędzie się pokaz cięcia grusz w różnym wieku. Przeprowadzi je Marcin Piesiewicz. Spotykamy się 9 stycznia 2023, o godz. 10.30.

Pierwsze w 2023, zimowe spotkanie Klubu Gruszowego, którego tematem przewodnim będzie tym razem cięcie zimowe grusz, odbędzie się w sadzie państwa Emilii i Daniela Piaseckich w miejscowości Palczew-Parcela niedaleko Warki.

Z powodów organizacyjnych zachęcamy do wcześniejszej rejestracji i zakupu biletu:  TUTAJ

Tematem spotkania będzie m.in.

– cięcie grusz w różnym wieku, przy różnych typach prowadzenia drzew

– nawożenie sadów gruszowych

– zwalczanie szkodników (miodówki gruszowej) na starcie sezonu

Spotkanie będzie miało formę praktycznych warsztatów i w całości odbędzie się w sadzie. Partnerami spotkania są firmy – ICB Pharma i YARA Poland. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.

Program spotkania wygląda następująco:

10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników

11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, pokaz cięcia, zalecenia, prezentacje partnerów spotkania

13.00 -15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

 

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu. Pod tym linkiem można dokonać zakupu TUTAJ. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości email.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz: 600-489-611

Pokaz cięcia grusz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here