Nowa Wspólna Polityka Rolna – rusza projekt kampanii informacyjnej INFOCAP-PL

ceny jabłek deserowych

Komisja Europejska, w ramach działania IMCAP ogłasza corocznie konkurs na projekty kampanii informacyjnych i promocyjnych dotyczących Wspólnej Polityki Rolnej. Mimo, iż te prestiżowe konkursy ogłaszane są w Brukseli od prawie dekady – dopiero drugi raz projekt z naszego kraju uzyskał akceptację KE i będzie realizowany przez Wydawnictwo Plantpress w terminie od sierpnia 2022 r. do lipca 2023 r.

W ramach naszego projektu przedstawiać będziemy WPR z różnych perspektyw, pokazywać związane z nią nadzieje, szanse oraz wyzwania, przed którymi stoją nie tylko polscy rolnicy i ogrodnicy, ale także cały sektor związany z produkcją żywności.

Będziemy wykorzystywać szerokie spektrum kanałów komunikacji od publikacji prasowych, filmów video, przez media cyfrowe, po webinaria i szkolenia.

W ramach projektu powstała także dedykowana strona internetowa www.politykarolna.eu, której głównym założeniem jest prezentowanie informacji o nowej WPR w przystępny i praktyczny sposób.

Zależy nam, aby informacje te dotarły nie tylko do samych rolników czy mieszkańców wsi, ale także do jak najszerszego grona Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here