Bum na zakupy owoców i warzyw z dostawą do domu

owoce i warzywa z dostawą do domu

W trudnej obecnie sytuacji, znacznie zyskują dostawy wszelkich towarów do domu. Firmy kurierskie mają pełne ręce roboty. Również rolnicy nie pozostają
w tyle za panującymi trendami i wymaganiami rynku. Obecnie można zauważyć przysłowiowym bum na zakup owoców i warzyw z dostawą do domu.

Od kilku tygodni można zauważyć coraz większą ilość tego rodzaju ofert. Konsumenci nie chcą robić zakupów w zatłoczonych miejscach. Ci, którzy jednocześnie cenią sobie smak lokalnych warzyw i owoców, coraz częściej korzystają z takich usług. Dla rolników, którzy zaczęli się teraz tym zajmować, wydaje się to być strzałem w dziesiątkę.

Zajmujący się takim handlem mikro przedsiębiorcy nie pozostają w tyle także z reklamą, promocjami i marketingiem. Tworzą przyjemne i czytelne dla oka grafiki z aktualną ofertą
i cenami. Wysyłają zdjęcia potencjalnym klientom. Przy większych zamówieniach dostawa jest darmowa. Są również tacy, którzy proponują sprzedaż bez kontaktu i bez gotówki. Mianowicie zostawiają zamówienie pod drzwiami z rachunkiem i danymi do przelewu.

Trend ten jest jednoznacznie dobrym zjawiskiem, dobrym dla obu stron. Rolnicy sprzedają bezpośrednio, zwiększając swoje przychody.  Mieszkańcy miast mają wygodną dostawę owoców i warzyw do domu. Dodatkowo wspierają rodzimych producentów. Przybywa również „wirtualnych bazarów” na których mogą się spotkać jedni i drudzy.

 

fot. Warzywa i owoce dostawa do domu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here