FRUIT LOGISTICA przesunięta na maj 2021

Berlin

Targi owocowo-warzywne FRUIT LOGISTICA, które zazwyczaj odbywają się w lutym w Berlinie przesuwają termin wydarzenia na maj. Ze względu na epidemię koronawirusa zmieniają również koncepcję. 

FRUIT LOGISTICA 2021 odbędzie się w dniach 18-20 maja 2021 roku jako edycja specjalna. Nowa koncepcja zakłada zmniejszenie powierzchni wystawienniczej. Organizatorzy targów podkreślają, że dzięki nowej koncepcji chcą umożliwić globalnej branży świeżych owoców i warzyw spotkanie w bezpiecznym środowisku. 

Mimo że powierzchnia zostanie zmniejszona, zarejestrowane firmy będą miały możliwość prezentowania swoich produktów. Nowy format zmniejszy inwestycje, ale także i liczbę pracowników potrzebnych na ich stoisko w Berlinie. 

– Covid-19 stawia nas przed wyzwaniami, których nikt z nas nie może wyeliminować. Dlatego zadaliśmy sobie pytanie, czego potrzebują nasi klienci i jakie czynniki możemy dla nich kontrolować – czytamy w informacji prasowej od organizatorów.

Przesunięcie wystawy na późniejszy termin sprawi, że większa ilość zainteresowanych z całego świata będzie mogła wziąć w niej udział. 

Źródło: inf. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here