LubApple na targach Fruit Attraction w Madrycie

Firma LubApple, jeden z czołowych producentów owoców w Polsce wzięła udział w Międzynarodowych Targach Owoców i Warzyw FRUIT ATTRACTION 2018
w Madrycie. Efektem będą nowe kontrakty do krajów północnej Afryki i Bliskiego Wschodu.

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Attraction to jedno
z najważniejszych wydarzeń w branży owocowo-warzywnej, w którym biorą udział wystawcy m.in.: z Europy, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej. W tegorocznej, dziesiątej już edycji, przez trzy dni swoje usługi prezentowało ponad 1600 firm z 120 krajów całego świata. Targi co roku gromadzą niemal 60 tys. odwiedzających.
 
LubApple Targi Madryt 2018
Tegoroczna, nadzwyczajna obfitość jabłek i owoców miękkich w Polsce, ale także w Europie sprawiła, że cała branża szuka odbiorców. Udział we Fruit Attraction to znakomita okazja, aby pozyskać nowe zagraniczne kontrakty. Od kilku lat ściśle współpracujemy z rynkiem hiszpańskim, gdzie eksportujemy swoje owoce, ale liczyliśmy też na to, że dzięki tym targom będziemy mogli nawiązać jako LubApple ścisłą z handlowcami z południowej Europy, północnej Afryki i Bliskiego Wschodu m.in: Portugalii, Maroka, Tunezji, Egiptu, Izraela czy Dubaju – mówi Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple Sp. z o.o.
 
 
W tegorocznej edycji targów LubApple zaprezentowało kilka najbardziej popularnych odmian jabłek, m.in.: Golden, Gala, Red Jonaprince oraz Idared. Polskie stoisko narodowe, na którym wystawiała się lubelska firma cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli firm handlowych i hurtowników, gdyż nasz kraj to jeden z największych producentów jabłek w Europie.
 
– Organizatorzy targów w Madrycie podkreślają, że jest to najbardziej wydajne spotkanie międzynarodowe pod względem rozpoznania popytu i podaży świeżych produktów. Dla nas to była doskonała okazja do inicjowania i rozwijania transakcji handlowych z naszymi partnerami – podsumował prezes Chołyk.
 
Informacja prasowa.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here