Sortownia w okolicach Siedlec na sprzedaż

jabłko siedleckie

W okolicach Siedlec w województwie mazowieckim znajduje się chłodnia i sortownia (z budynkiem biurowym) na sprzedaż. Warto zaznaczyć, że grupa producentów, która miała tu swoją siedzibę nie upadła, a sprzedaż odbywa się poprzez konkurs ofert.

Sprzedaż przez konkurs ofert polega na składaniu ofert cenowych przez potencjalnych nabywców. Ostatecznie to sprzedający wybiera najlepszą ofertę. W przypadku tej nieruchomości, zainteresowani zakupem mają ponadto możliwość zapoznania z operatem szacunkowym (szczegółową wyceną wszystkich składników nieruchomości) sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego.

Nieruchomości grupy Jabłko Siedleckie są kierowane zarówno do przedsiębiorców, którzy szukają infrastruktury dla swojego biznesu, a także do osób z branży sadowniczej, którzy chcieliby nabyć gotową infrastrukturę do przechowywania, sortowania i handlu owocami.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Suchożebry w województwie mazowieckim, między Siedlcami i Sokołowem Podlaskim. Na działce o wielkości 1,20 ha w 2010 roku został wybudowany budynek o powierzchni użytkowej 4792m2.

W skład budynku wchodzą: sortownia mechaniczna (ok 500m2), magazyn opakowań (ok 305m2), wiata do magazynowania (ok 630m2), biuro magazynierów (ok 30m2), rampy załadunkowe, własny transformator, agregat prądotwórczy, komunikacja ok (630m2), chłodnia (ok 94m2), pomieszczenia biurowe i pomieszczenia socjalne.

Ponadto obiekt posiada 10 wysokich komór chłodniczych o wielkości 129m2 każda, które wyposażone są płuczkę CO2, separator azotu oraz azot w postaci ciekłej lub gazowej, zawory bezpieczeństwa i zawory doprowadzające azot do wnętrza komory chłodniczej, analizatory składu gazowego.

Sprzedający informuje, że firma Jabłko Siedleckie od 2010 roku ciągle prężnie działa i skupuje jabłka również w tym roku. Istnieje możliwość zakupu całej nieruchomości na własność lub zakup części udziałów i dalszy rozwój spółki.

Co sądzicie o tej ofercie?

jabłko siedleckiejabłko siedleckie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here