Znamy nowego właściciela grupy Roja i King Fruit

roja

Przedwczoraj poinformowaliśmy o nowym właścicielu dwóch dużych grup producenckich (Roja i King Fruit) w województwie łódzkim. Jednak wówczas jeszcze nie mogliśmy potwierdzić, kto dokładnie nim jest.

Udało nam się jednak to ustalić. Nowym właścicielem jest KOWR. – Tak, potwierdzam, że Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa nabył obiekty grupy ROJA (w Regnowie) oraz King Fruit (w Stanisławowie) – informuje Janusz Ciesielski, dyrektor łódzkiego oddziału KOWR-u.

Jak dodaje, oba obiekty zostały nabyte w celu przekazania ich Krajowej Grupie Spożywczej (zwanej często Holdingiem). Jednak dyrektor Ciesielski nie chce na razie ujawniać, w jaki dokładnie sposób będą zagospodarowane oba obiekty. – Czasem lepiej powiedzieć jedno słowo za mało, niż jedno słowo za dużo – dodaje.

Jednak dyrektor KOWR-u równocześnie stanowczo zaprzecza, że instytucja zaraz po zakupie sprzedała opisywane obiekty kolejnemu podmiotowi. Właśnie taka plotka zrodziła się w ostatnich dniach. Szczegółowe informacje na temat tego, jak zostaną wykorzystane obiekty zostaną przedstawione przez KOWR w najbliższym czasie.

7 KOMENTARZE

    • Co żal dupsko ściska? Tusk by kupił ? Miał tyle lat na kupno. A jego ekipa żyła z handlu gospodarki, a o kupnie mógł tylko pomażyć. Blać..

  1. Co żal dupsko ściska? Tusk by kupił ? Miał tyle lat na kupno. A jego ekipa żyła z handlu gospodarki, a o kupnie mógł tylko pomażyć. Blać..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here