Aktualne zagrożenie ze strony chorób w sadach – już dziś, godz. 20.00

zielony pąk szampion

Już dziś, o godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie on-line o aktualnym zagrożeniu ze strony chorób w sadach jabłoniowych. Gośćmi będą Andrzej Soska z Soska Konsulting, a także Tomasz Lewandowski z firmy BASF.

Pierwszy dzień Sadowniczej Majówki on-line poświecimy przeglądowi aktualnej sytuacji w sadach pod względem najgroźniejszych chorób jabłoni. Podamy też zalecenia dotyczące regulacji wzrostu jabłoni na najbliższy czas.

Tegoroczny początek sezonu z pewnością uznamy za wyjątkowy. Częste opady deszczu wymagają wzmożonej ochrony przed parchem jabłoni. Jaką strategię ochrony obrać biorąc pod uwagę, że nie wiemy, jak dalej będzie rozwijał się sezon? Jakie rozwiązania będą najbardziej optymalne biorąc pod uwagę skuteczność i rachunek ekonomiczny?
Podczas spotkania przewidzieliśmy czas na dyskusję. Przygotowaliśmy również sadowniczy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Webinarium odbędzie się w środę, 5 maja, o godz. 20.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji. Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

W środę, 5 maja, o godz. 19.55 należy kliknąć w link wydarzenia:
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.
choroby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności